İzmir Otomobil Çekici Hizmetleri

Araç Taşıma İzmir

Araç Taşıma İzmir

Kaza, yolda kalma, akü bitmesi, lastik patlaması, araç taşıma ve tekne taşıma durumlarında eğer size hizmet sağlayan anlaşmalı bir çekici ve yol yardım fima yoksa firmamızı hemen arayabilirisiniz.

Otomobil çekicilerine İzmir’in her noktasında ihtiyaç vardır. Yoğun olan araç sayısı ve gün içerisinde oluşan yüzlerce kazadan dolayı çekiciye ihtiyaç duyulur. Bizlerde bunun farkında olarak Özyürek Yol Yardım olarak 7/24 esaslı çalışmakta ve kesintisiz hizmet vermekteyiz. Otomobilleriniz için tüm hacimlere uygun çekici aracımız bulunmaktadır. Bir otomobil çekicisinden olması gereken tüm özellikler filomuzda mevcuttur.

Otomobil Çekilirken alınacak Önlemler

Çekme işlemi yapılırken konum çok önemlidir. Aracı çekmeye başlamadan önce bölgenin güvenlik önlemi alınmalıdır. Profesyonel bir çekici firması kesinlikle her şarta uygun çevre güvenliğini sağlamalı ve sonrasında oto çekici işlerine başlamalıdır. Gece yapılan oto çekici işlerinde de bu önemler daha da detaylı alınmalıdır.

Yılların vermiş olduğu deneyim ile gece-gündüz 7 gün 24 saat İzmir’de Oto Çekici  ve İzmir’de Yol Yardım hizmetlerimize kalitemizi bozmadan 2019 yılındada devam edeceğiz. Araçlarınız için en İzmir Uygun Fiyatlı Oto Çekici olmaya devam edeceğiz.